DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: KbtiPoland
  • Kontakt: KbtiPoland
  • Telefon: +48 570 935 868
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Blacharz samochodowy
BLACHARZ SAMOCHODOWY / RÓŻNE LOKALIZACJE / HOLANDIA]
Agencja zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) dla holenderskiego klienta poszukuje blacharzy samochodowych.
Miejscowość: Różne lokalizacje na terytorium Holandii
Opis stanowiska:
- wykonywanie podstawowych operacji ślusarskich, jak piłowanie, zwijanie, usztywnianie, wiercenie, trasowanie, cięcie, prostowanie, wyginanie itp. elementów z różnych rodzajów blachy o różnej grubości;
- wykonywanie operacji na obrabiarkach do blach;
- zgrzewanie, lutowanie, spawanie, nitowanie i klejenie blach i profili;
- łączenie blach cienkich za pomocą lutowania cyną, mosiądzem i miedzią;
- wykonywanie obróbki cieplnej blach i części samochodowych;
- montowanie i demontowanie elementów nadwozi samochodowych i kabin samochodowych;
Wymagamy:
- znajomości j. niderlandzkiego lub j. angielskiego na poziomie min. B2
- doświadczenia w pracy blacharza samochodowego,
- CV w j. angielskim
Oferujemy:
- od 480 euro netto/tydzień (możliwa negocjacja stawki w zależności od doświadczenia i stanowiska)
- zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych
- transport do pracy i ubezpieczenie
Więcej informacji +48 570 935 868
Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres rekrutacja[małpa]kbti.pl w temacie wpisując: Blacharz / Holandia
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".
PANELBEATERS / DIFFERENT LOCATIONS / NETHERLANDS]
The KBTI Poland employment agency (cert. 9154) is looking for panelbeaters for a Dutch client.
City: Various locations within the Netherlands
Job description:
- performing basic locksmith operations, such as sawing, coiling, stiffening, drilling, tracing, cutting, straightening, bending, etc. of elements made of various types of sheet metal of different thickness;
- performing operations on sheet metal machine tools;
- assembly and disassembly of car body elements and car cabins;
We require:
- knowledge of Dutch or English at the level of min. B2
-  experience in a similar position
- CV in English
We offer:
- from 480 EUR net / week (possible negotiation of the rate depending on experience and position)
- accommodation in single rooms
- transport to work and insurance
More information +48 570 935 868